Kancelaria Adwokacka Sławomir Derek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Jesteś w Usługi > Sprawy sądowe i arbitrażowe

Sprawy sądowe i arbitrażowe

Email Drukuj PDF
Kancelaria DEREK prowadzi wiele postępowań sądowych, arbitrażowych i administracyjnych. Nasi prawnicy działają w imieniu i na rzecz klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji. Posiadamy duże doświadczenie w sporządzaniu skarg kasacyjnych i udziale w postępowaniach przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sadem Administracyjnym.
Reprezentujemy Klientów w sporach z różnych dziedzin prawa, m.in. z prawa spółek, cywilnego, gospodarczego, pracy, upadłościowego. Prowadzone przez nas spory cechują się dużą złożonością.
Wykazujemy pełną aktywność na wszystkich etapach postępowania, podejmując się wszechstronnego przygotowania i prowadzenia sprawy, prowadzenia negocjacji ugodowych, wnoszenia pism przedprocesowych i procesowych, udziału w rozprawach oraz egzekucji orzeczeń.
Posiadamy również szerokie doświadczenie w prowadzeniu postępowań arbitrażowych zarówno przed instytucjonalnymi sądami polubownymi (np. przed Sądem Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach), jak również doraźnymi sądami polubownymi (ad hoc powołanymi do rozwiązania konkretnej sprawy np. według zasad UNCITRAL).